LEDNINGEN TAR TÄTEN

I ledningsgruppen för Sigma IT Consulting finns personer som alla brinner för att leda den digitala revolutionen framåt. Målet är att bli det mest framgångsrika IT-bolaget i Sverige. Det är en hög ambition som kräver stort engagemang. En daglig kontakt med medarbetare och kunder gör det möjligt att snabbt fånga upp både interna och externa synpunkter, se trender och nya möjligheter. Det ger de bästa förutsättningarna för utveckling och framgång för verksamheten. Tveka inte att ta kontakt!

Lars Kry

Chief Executive Officer

lars.kry@sigma.se

Thomas Hallberg

Vice President International

thomas.hallberg@sigma.se

Beatrice Silow

Vice President Communication and Culture

beatrice.silow@sigma.se

Malin Nielsen

Vice President HR & Talent

malin.nielsen@sigma.se

Dan Jonsson

Division Manager Consulting Services

dan.jonsson@sigma.se

Arne Jansson

Division Manager Managed Services

arne.jansson@sigma.se

Christian Malmberg

Head of IT and Processes

christian.malmberg@sigma.se